Indir Windows 10 Etkinleştirme programsız Bedava 32/64 Bit 2021

Contents

Etkinleştirilene kadar Windows 10’un bazı premium özelliklerini kullanamayabilirsiniz. Ancak anahtara sahip değilken Windows 10’unuzu nasıl etkinleştirebilirsiniz? Endişelenmeyin, Windows 10 etkinleştirme KMS burada. Aşağıda, Windows 10 etkinleştirme için KMSPico Free etkinleştirme programsız ile Windows 10’un nasıl etkinleştirilmeye hazır olduğuna dair tam kılavuz aşağıdadır. Herkesin Windows 10 anahtarını satın alamayacaklarını biliyoruz. Bu nedenle, geliştiriciler, kms aktivatör aracı gibi herhangi bir kuruş şarj etmeden ücretsiz Windows 10 Aktivasyonu sunan farklı araçlar oluşturdular. Ancak sorun şu ki, çoğu sahte ve PC’nize bir virüs bulaştırabilir. Ancak endişelenmeyin, bu kılavuzda% 100 orijinal, güvenilir ve test etkinleştirme yöntemleri elde edersiniz.

Belki de bir bölüm indirmeye veya yüklemeye geçmeden önce, önce bu aracı anlamamız gerekir. Aşağıdaki kılavuza göz atmalısınız bu araç ve nasıl çalıştığı, zaten biliyorsanız, başka bir bölüme geçebilirsiniz. KMPico, Microsft Windows’u etkinleştirmek veya lisans almak için kullanılan bir araçtır. Team Daz adlı en ünlü geliştiricilerden biri tarafından geliştirilmiştir. Ancak, kullanmak tamamen ücretsizdir, satın almaya veya indirmek için para harcamaya gerek yoktur. Bu temel olarak Microsft’un Key Management Server a.k.a KMS (KMSPico adlı) olarak adlandırılan kendi özelliğinin prensibi üzerinde çalışır.

İndir KMSPico Aktivatör programsız – Windows 10 Etkinleştirme

Bu araçla ilgili önsezleri okuduktan sonra almaya hazırsanız, web sitemizden nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıktır. İndirme işlemi yeterince basittir, ancak yine de birçok kişi bunun farkında olmayabilir, bu yüzden bu kılavuz onlar için yardımcı olacaktır. Bu harika etkinleştirme Windows 10 Pro etkinleştirme Aktivatör’ü indirmeyi merak ettiğinize eminim. Evet ise, endişelenmeyin çünkü burada kolayca indirebileceğiniz bu aktivatörün bağlantısını sizinle paylaşacağım.

Diğer web sitelerinde olduğu gibi, indirme bağlantılarında hiçbir Bağlantı Kısaltıcı veya başka tür reklam kullanmayız. Web sitemizde verilen bağlantı bu reklamlardan %100 ücretsizdir ve doğrudan bir bağlantıdır. KMSPico’yu makinenize anında indirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

 1. Her şeyden önce, bu kılavuzun üstünde görünen Kaydet düğmesine tıklamanız gerekir.
 2. Üzerine tıkladığınızda yeni bir Pop Penceresi göreceksiniz ve burada Şimdi İndir veya Bağlantıyı Yansıt düğmesini göreceksiniz.
 3. Şimdi İndir, Mega hoster için, Mirror Link ise MediaShare barındırıcısı içindir.
 4. Şimdi Şimdi İndir’e tıklayın veya size bağlı olarak Bağlantıyı yansıt’a tıklayın, böylece tıkladiğinizde tekrar başka bir pencere açacaktır.
 5. Burada Mediafire veya mega web sitesini göreceksiniz (hangisini açtığınıza bağlı olarak).
 6. Web sitelerini şimdi Mediafire’da açtıktan sonra İndir’e tıklayın ve bir reklam açılır bağlantısı görünür ve bundan sonra indirme başlar.
 7. Ancak, Mega kullanıcıları için Tarayıcı düğmesinde İndir’e tıklayabilir ve inene kadar bekleyebilirsiniz.
 8. Şimdi Mega’da bir kez, araç indirilir, daha sonra Firefox, Chrome veya kullandığınız tarayıcıdaki İndirme Yöneticisi’ne eklenecektir.
See also  Baixar IObit Driver Booster Crackeado [Pro v8.0.2.210] Free Crack Download

Etkinleştirici Windows 10 etkinleştirme programı

Şimdi bu aracın ne anlama geldiğini zaten biliyoruz, bu yüzden KMSPico Windows 10 Pro etkinleştirme programı ile iyi geçindiğiniz bazı özelliklerden bahsedelim. Bunu okumak kesinlikle doğru dosyayı indirip indirmediğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Tamam, işte KMSPico’nun sağladığı özelliklerden bazıları:

Windows ve Office’i etkinleştirme

Bu aracı kullanarak her iki Microsoft Ürünü için yükleme anahtarını alacağınız için bu konuyu daha önce konuşmuştuk. Windows veya Office olsun, kısa sürede lisans alabilirsiniz, ancak bu çeşitli sürümleri de destekler.

Çok Kemerli Destekler

Bu her iki ürünü de desteklediğinden, her kemer için ayrı sürümler indirmeniz gerekmez. Bir sürüm yeterlidir ve daha sonra hem x32 bit hem de x64 bit için lisans alabilirsiniz.

Kullanımı Ücretsizdir

Daz Takımı tarafından geliştirilen her şeyin bize hiçbir maliyeti olmadığına şüphe yok. Benzer şekilde, bu aracı kullanmak da tamamen ücretsiz olduğu için size mal olmayacaktır. Bunun dışında herhangi bir reklamla birlikte gelmez, bu yüzden kullanmak her şeye neden olmaz.

Kalıcı Lisans

Bu aracın bilgisayarımıza yüklediği KMS sunucusu nedeniyle, hayatımızın geri kalanında lisans anahtarını alacağız. Bunun nedeni, lisansın birkaç gün sonra otomatik olarak yenilenmesidir. Kalıcı olması için makinenizi 180 günde bir internete bağlamanız gerekir.

Virüs Ücretsiz

Şimdi bu aracın diğerleri arasında ünlü kılan ana özelliği geliyor. KMSPico% 100 saf ve bu tür virüslerden veya truva atlarından temizdir. Ziyaretçilerimize zarar vermemesi durumunda yüklemeden önce Virüs Toplamı tarafından taranıyor.

See also  Baixar Friday Night Funkin PC - FNF para Windows 11/10/8/7/XP & MAC

Profesyonel

 • Ücretsiz
 • Kullanımı Kolay
 • Windows’u etkinleştirme programı
 • Etkinleştirmeden Sonra Güncelleştirmeleri Al
 • Virüs Ücretsiz
 • Microsoft Office’i etkinleştirme
 • Her İki Mimariyi de Destekler
 • Reklam Yok
 • Tarandı ve Virüs Toplamına Güvenildi
 • Etkinleştirmeden Sonra Kaldırılabilir
 • Internet Bağlantısı Gerekmez
 • Etkinleştirme için Ürün Anahtarına Gerek Yok

Eksi -lerini

 • Bazı Antivirüs Virüs Olarak Algıla (bunun nedeni aktivatörlerin kara listeye alınmasıdır)

Windows 10 Etkinleştirme Aktivatör KMSPico Nasıl Kullanılır – Kurulum Kılavuzu

Aşağıda Windows 10 Etkinleştirme indirme bağlantısı verilmiştir. Sadece düğmeye tıklayın ve etkinleştirme gerçekleştirmek için kılavuzu izleyin. Aşağıda, KMSpico kullanarak Windows Etkinleştirmesi gerçekleştirmek için kısa ve adım adım bir kılavuz verilmiştir.

 • Yukarıda verilen bağlantı ile Windows 10 Activator’ı indirdikten sonra. Windows Defender’ı devre dışı bırakmanız gerekir. Bunun nedeni, aktivatörlerin tüm virüsten koruma araçlarında kara listeye alınmasıdır. Aşağıdaki adımları izleyerek Windows Defender Gerçek Zamanlı Koruma’yı devre dışı bırakın.
  • Ayarları Aç
  • Güncelleştirmeler ve Güvenlik’i tıklatın
  • Sol listeden “Windows Güvenliği”ne tıklayın
  • Virüs tehdit koruması’nına tıklayın
  • Virüs ve tehdit koruma ayarlarının altındaki Ayarları Yönet’e tıklayın
  • Gerçek zamanlı korumayı kapatma
 • KMSPico’nun fermiplerini çözün ve yükleyin
 • KMSpico’yu çalıştırın ve Kırmızı Düğmeye tıklayın
 • KMSpico’yu kaldır

İşte bu kadar. Parkta yürümek gibi değil mi ve Windows’unuzu sadece birkaç tıklamayla etkinleştirdiniz.

Sık Sorulan Sorular

Etkinleştirme yapıldıktan sonra KMSPico Windows Activator’ı kaldırabilir miyim?

Evet, Windows 10 etkinleştirmenizi bitirdikten sonra, endişelenmeden kaldırabilirsiniz. Windows’unuz etkin ve güvenli kalacaktır.

KMSPico Windows Activator bir Truva atı mı?

Bu windows aktivatör bir truva atı veya herhangi bir virüs değildir. Bizim gibi güvenilir bir kaynaktan indirirseniz bilgisayarınıza veya verilerinize zarar vermez. Ancak, Anti-virüsler ve Windows savunucuları bunu bir virüs olarak kabul eder, çünkü aktivatörler kara listeye alındı.

KMSPico MS office 2013’i de etkinleştirebilir mi?

Evet, KMSPico tüm windows ürünleri için yapılmıştır ve Microsoft Office 2013 ve diğer Office sürümlerini de etkinleştirebilir.

See also  VDownloader Plus 5.0.4016 Crackeado With Serial Keygen (100% Working)
Windows’um etkinleştirilmezse ne olur?

Windows kopyanız etkinleştirilmemişse, tema özelleştirme özelliklerinin çoğunu kullanamayabilirsiniz. Yanı sıra, windows güncellemeleri almazsınız. Windows güncelleştirmeleri bilgisayarınızın zararlı virüslere karşı korunmasına yardımcı olun. Bu nedenle, KMSpico’yu kullanarak pencerelerinizi ücretsiz olarak etkinleştirmek iyidir.

KMS Windows Activator’ı çalıştırmak için gerekli herhangi bir teknik bilgi var mı?

Hiç de değil, SADECE KMSpico aktivatör indirip yüklemeniz, bazı tıklamalar yapmanız ve windows aktivasyonu ile işiniz bitti. Sizin bile bu adımları tekrar tekrar tekrarlamanıza gerek yoktur. Pencerelerin bu etkinleştirilmesi ömür boyu sürer.

Windows 10 ürün anahtarı kayıt defterinin neresindedir?

1. Çalıştır’ı açmak için Windows tuşu + R tuşlarına basın
2. ‘regedit’ yazın ve Tamam’ı tıklatın
3. HKEY_LOCAL_MACHINE\YAZILIM\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ konumuna gidin.
4. Ürün Kimliği’ne sağ tıklayın ve Değiştir’i seçin
5. Bir anahtar göreceksin. Bu sizin Etkinleştirme Windows 10 ürün anahtarınız.

son

Windows 10 etkinleştirme veya KMSPico Windows etkinleştirme aktivatör programsız, bu hizmeti günlük olarak kullanmak isterken Windows ve MS Office sırasında Windows işletim sistemi orijinal bir kopyasını satın alamayan tüm insanlar için çok kullanışlı bir araç ve hediyedir.

Bu Windows etkinleştirme Aktivatör programsız çok zaman, para tasarrufu yaptı ve şimdiye kadarki en iyi windows aktivatörini buldu. Aracı hakkında hala herhangi bir kafa karışıklığınız varsa, makaleyi tekrar okuyun veya aşağıda yorum yapmak için çekinmeyin.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *